PODZIEL SIĘ

W centrum miasta doszło do sprzeczki między dwoma obcokrajowcami. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego Tunezyjczyka, 38-letni obywatel Maroka wyciągnął nóż i zadał mu rany w brzuch i plecy.

Do zdarzenia doszło w minioną środę ok. godz. 14.40 przy ul. Marszałkowskiej. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie od pokrzywdzonego, że został ugodzony nożem w brzuch i plecy przez znajomego. Był to efekt sprzeczki pomiędzy mężczyznami. Sprawca uciekł.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału kryminalnego w pobliżu miejsca, w którym doszło do ataku zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu wcześniej rysopisowi. Błyskawiczna reakcja kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 38-letniego obywatela Maroka. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego odwiozła rannego Tunezyjczyka do szpitala.

Zatrzymanemu mężczyźnie został postawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 38-letniego obywatela Maroka na 3 miesiące. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet karę 25 lat pozbawienia wolności lub karę dożywocia.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ